O nás

Spoločnosť AUTOCENTRUM LM s.r.o. je multiznačkový autoservis s dhoročnými skusenostami .

 

Na profesionálnej úrovni zabezpečime opravu Vášho vozidla od malých poškodení až po tie najnáročnejšie opravy. Náš odborný tím je Vám k dispozícii rovnako v nepredvídaných situáciách, ako aj pri pravidelnej starostlivosti o Vaše motorové vozidlo.

 

V našom autoservise Vám ponúkame služby spojené so servisom, údržbou a komplexnou starostlivosťou o vaše auto. Ponúkame záručný a pozáručný servis motorových vozidiel.

 

Vykonávame štandárdne mechanické opravy ako: 

-výmenu olejov a kvapalin, servisné prehliadky

-výmenu tlmičov , čapov a ostatných podvozkových častí

-výmenu výfukov a katalyzátorov

-výmenu bŕzd , spojok

-generálky motorov ........a všetky ďalšie mechanické opravy

 

Záleží nám na spokojnosti našich klientov. Vaše vozidlo nielen opravíme, ale ponúkame Vám aj komplexné asistenčné služby ­ od počiatočnej konzultácie, prevzatia vozidla u Vás doma, prípadne z miesta havárie, až po zastupovanie v komunikácii s poisťovňou a finančné krytie opravy vprípade poistných udalostí.

 

Ďalšie doplnkové služby ,ktoré ponukáme je zabezpečenie vykonania technickej a emisnej kontroly, sporostredkovanie zákonných poistení na vaše vozidlo za výhodných podmienok , konzultácia a kontrola pred kúpou jazdeného vozidla.....

 

V autocentre ďalej môžete využiť služby pneuservisu,plnenie klimatizácií, odťah vozidiel, opravy po poistných udalostiach, predaj náhradných dielov a autodoplnkov.

 

Náš individuálny prístup k zákazníkovi je základ budúcej spoločnej spolupráce a vzájomnej spokojnosti.

 

AUTOCENTRUM LM s.r.o ponúka nadštandardné služby za štandardné ceny pre všetky typy vozidiel.


 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.